Logo
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. O nás
Novinky
21.01.2021
Najčastejšie otázky
Čo je sada na domáce bielenie zubov Glorysmile a ako funguje? Sada na domáce bielenie zubov GlorySmile je riešenie na bielenie a zosvetlenie zubo... čítať celé
21.01.2021
O nás
Sme spoločnosť, ktorá sa okrem iného venuje predaju výrobkov pre osobnú dentálnu hygienu. Vzhľadom na to, že medzi naše činnosti patrí aj prevádzka zu... čítať celé
10.12.2020
Sada na domáce bielenie zubov
Pripravili sme si pre Vás úplnú bombu. Sada na domáce bielenie zubov (Glory smile), ktorá je vyvinutá poprednými svetovými stomatológmi a špecialist... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
O nás
21.01.2021

Sme spoločnosť, ktorá sa okrem iného venuje predaju výrobkov pre osobnú dentálnu hygienu. Vzhľadom na to, že medzi naše činnosti patrí aj prevádzka zubných ambulancií, máme k dispozícii odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami, na ktorých sa môžeme spoľahnúť pri výbere správnych produktov. 

Učarovala nám myšlienka propagácie ekologických bambusových zubných kefiek a ich predaj spotrebiteľom. Keďže už na našom trhu pôsobí viacej predajcov bambusových kefiek, rozhodli sme sa zákazníkom priniesť niečo nové a ponúknuť im o dôvod viac kúpiť si ekologickú kefku a to v podobe možnosti jej personalizácie, aby sa jej majiteľ vždy tešil na jej použitie.

Krásne a zdravé zuby sú našou vizitkou a zvyšujú naše sebavedomie. Úsmev prezradí všetko a je základom tho, ako nás vnímajú ľudia. Kvalitná zubná starostlivosť je zárukou zdravých zubov. Denná ústna hygiena prispieva k ostráneniu zubných škvŕn, povlaku, zabraňuje tvorbe zubného kameňa, obnovuje prirodzenú belosť zubov a chráni zuby pred vznikom zubného kazu, bojuje proti paradentóze.

V súčastnej uponáhľanej a rýchlej dobe sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o produkty pre domáce bielenie zubov, keďže je to neustále požadovaný tovarom od zákazníkov. Predsa mať belšie a jasnejšie zuby môže mať aj bežný človek, úplne v pohodlí domova a bezpčne môže docieliť svoj vysnívaný úsmev. Nemusí sa báť, pretože bieliace sady sú bezpečné a vďaka jednoduchému použitiu vhodné pre každého.

Najjednoduchšie čo môžeme urobiť je venovať trochu času sebe. Správnymi pomôckami pre starostlivosť o ústnu dutinu dokážeme predísť mnohým problémom, ktoré súvisia s návštevou u stomatológa.

Čistenie zubov je ten najjednoduchší základ a to pre každého bez rozdielu.