Logo
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Najčastejšie otázky
Novinky
21.01.2021
Najčastejšie otázky
Čo je sada na domáce bielenie zubov Glorysmile a ako funguje? Sada na domáce bielenie zubov GlorySmile je riešenie na bielenie a zosvetlenie zubo... čítať celé
21.01.2021
O nás
Sme spoločnosť, ktorá sa okrem iného venuje predaju výrobkov pre osobnú dentálnu hygienu. Vzhľadom na to, že medzi naše činnosti patrí aj prevádzka zu... čítať celé
10.12.2020
Sada na domáce bielenie zubov
Pripravili sme si pre Vás úplnú bombu. Sada na domáce bielenie zubov (Glory smile), ktorá je vyvinutá poprednými svetovými stomatológmi a špecialist... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Najčastejšie otázky
21.01.2021
  • Čo je sada na domáce bielenie zubov Glorysmile a ako funguje?

Sada na domáce bielenie zubov GlorySmile je riešenie na bielenie a zosvetlenie zubov bez bolesti alebo citlivosti. Sada používa vzorec bez obsahu peroxidov na rozpustenie škvŕn, posilnenie zubov a ochranu pred citlivosťou. 

LED sada využíva technológiu „bieleho studeného svetla“. Pomocou neho sa aktivujú maximálne bieliace účinky gélu, ktorý sa nanáša na zuby pred zapnutím prístroja. Svetlo spôsobuje okysličovanie gélu, pre efektívnejšie účinky na bielenie ako aj odstránenie škvŕn (víno, káva, čaj, fajčenie). Vďaka LED bieliacemu efektu a gélu ničí na povrchu zubov všetky baktérie, a tým ich chráni pred zubným kazom. Obsahuje šťavu z Aloe pravej, výťažok z kvetov rumančeka a jadier granátového jablka. Elastický medicínsky silikón pohodlne zapadne na vaše zuby.

  • Ako sa používa sada na domáce bielenie zubov GlorySmile?

Použitie sady je jednoduché a nenáročné. Je potrebné pred aplikáciou si dôkladne vyčistiť zuby. Vytiahnuť izoláciu spod batérií a vložiť späť batérie do svetelného zdroja. Umyť náustok, vysušiť a pripojiť ho k bieliacemu svetelnému zdroju

Aplikuje sa bieliaci gél na každú stranu náustku tak, aby gél pokryl celú prednú časť bielených zubov, nie však ďasná. Vloží sa náustok do úsť a jemne zahrzyne, stlačí sa tlačidlo na svetelnom zdroji a nechá pôsobiť po dobu 30 minút.

Nakoniec stačí vypláchnuť ústa vodou a poumývať náustok. Tento postup sa vykonáva po dobu 6 po sebe nasledujúcich dní.

  • Ako dlho trvajú výsledky?

Po prvých 6 dňoch liečby môžu výsledky trvať 3 až 4 týždne. Ak chcete dosiahnuť dlhodobejšie výsledky, pokúste sa obmedziť príjem akýchkoľvek tmavých jedál alebo nápojov, ktoré farbia zuby. Patria sem káva a čaj, víno, cestoviny, kari omáčky a dokonca aj niektoré druhy ovocia a bobúľ. 

  • Budú zuby citlivé? Je používanie bezpečné?

Vôbec nie! Počas liečby alebo po liečbe sa nestretnete s bolesťou alebo citlivosťou. Bieliaca receptúra ​​GlorySmiles obsahuje množstvo upokojujúcich a opravných zložiek s rôznymi antibakteriálnymi a protizápalovými vlastnosťami, ktoré zaisťujú bezbolestný zážitok.

  • Bude GlorySmile pôsobiť na moje zuby?

Bieli súprava na bielenie zubov dýhy? 

Nie, naša sada na bielenie zubov bohužiaľ bieli iba prirodzené zuby. Dýhy nie sú určené na bielenie a vyžadujú špeciálnu údržbu od stomatológa. Patria sem aj čiapky, korunky, výplne, mostíky a náhrady. 

Bieli aj krivé zuby?

Áno, súprava na bielenie zubov Glorymile vybieli krivé zuby. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď si pred nanesením na náustok nanesiete malú časť gélu striekačkou do ťažko dostupných miest.