KONTAKTY

PZT s.r.o.
M. R. Štefánika 1062/2
018 41 Dubnica nad Váhom
tel: +421 948 687 453
zdraveusta(a)gmail.com

NOVINKY

arr3NovinkyMilí naši zákazníci. Neviete si dať rady čo vygravírovať na bambusovú zubnú kefku? V galérii na... arr3Ekologická bambusová zubná kefkaJe také jednoduché byť výnimočný a zároveň ohľaduplný k životnému prostrediu. Stačí začať od seba...

TOVAR V AKCII

naša cena 18,20 EUR
skladom
naša cena 20,80 EUR
skladom
naša cena 7,60 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Vitajte na našej stránke

Sme radi, že ste nás navštíili.

Krásne a zdravé zuby sú našou vizitkou a zvyšujú naše sebavedomie. Úsmev prezradí všetko a je základom toho, ako nás vnímajú ľudia. Kvalitná zubná starostlivosť je zárukou zdravých zubov. Denná ústna hygiena prispieva k odstráneniu zubných škvŕn, povlaku, zabraňuje tvorbe zubného kameňa, obnovuje prirodzenú belosť zubov a chráni zuby pred vznikom zubného kazu, bojuje proti paradentóze.

Najjednoduchšie čo môžeme urobiť je venovať trochu času sebe. Správnymi pomôckami pre starostlivosť o ústnu dutinu dokážeme predísť mnohým problémom, ktoré súvisia s návštevou u stomatológa.

Je čas urobiť nielen niečo pre seba ale aj pre prírodu. Majte pocit jedinečnosti, výnimočnosti s bambusovou zubnou kefkou a malými krôčikmi pomôžete prírode. "Myslime ekologicky."

Nájdite si čas na seba, nájdite pocit výnimočnosti a nadobudnite sebavedomie.

 

Čistenie zubov je ten najjednoduchší základ a to pre každého bez rozdielu.