Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Bambusová zubná kefka
  3. Bambusová zubná kefka Vianoce

Bambusová zubná kefka Vianoce

1 ks

Keďže sa nezadržateľne blíži sviatočný čas, pripravili sme pre Vás špeciálnu Vianočnú edíciu bambusových zubných kefiek. Ak chcete darovať niečo jedin... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Vianočný text
4,50 EUR
3,75 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:117
Kompletné špecifikácie

Keďže sa nezadržateľne blíži sviatočný čas, pripravili sme pre Vás špeciálnu Vianočnú edíciu bambusových zubných kefiek. Ak chcete darovať niečo jedinečné svojim blízkym a potešiť ich originalitou a zároveň urobiť niečo pre ich zdravie ekologická bambusová zubná kefka je ten správny zdravý darček.

Vami zvolený Vianočný text vyberiete v okienku Vianočný text v pravom hornom rohu pri objednávaní (možnosti: text 1, text 2, text 3). Ak máte záujem o iný Vianočný text, prianie poprosíme vyberte produkt bambusová zubná kefka s textom na želanie a tam si môžete zadať Váš text a napísať o aký obrázok máte záujem. Prosím berte ohľad na to, že miesto na kefke je obmedzené a dlhšie texty sa nemusia zmestiť alebo budú menej čitateľné.

 

Ekologická bambusová zubná kefka je vyrobená zo 100 % recyklovateľného materiálu. Jedinečné štetiny s aktívnym uhlím sú ohľaduplné k ďasnám, k zubnej sklovine a šetrným spôsobom dopomôžu k belšiemu úsmevu.

Nie je nič jednoduchšie ako byť jedinečný a ešte aj chrániť životné prostredie. Bambusová zubná kefka je ECO aj vrátane kartónového obalu. Úžastný spôsob ako sa aj maličkosťou podieľať na ochrane prírody.