Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Bambusová zubná kefka
  3. Bambusová zubná kefka čisté zúbky

Bambusová zubná kefka čisté zúbky

1 ks

Chcete byť výnimočný? A chcete urobiť výnimočným aj svojho blízkeho? Jedinečná možnosť personalizácie bambusovej zubnej kefky Vám k tomu pomôže. Obdar... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
4,50 EUR
3,20 EUR
2,67 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:125
Kompletné špecifikácie

Chcete byť výnimočný? A chcete urobiť výnimočným aj svojho blízkeho? Jedinečná možnosťpersonalizácie bambusovej zubnej kefky Vám k tomu pomôže. Obdarujte nielen seba, ale aj blízkych. Pomocou gravírovania podľa vašich predstáv si môžete dodpriať jedinečnosť s ohľadom na životné prostredie.

Vami zvolené venovanie vyberiete v okienku venovanie v pravom hornom rohu pri objednávaní (možnosti: venovanie 1, venovanie 2, venovanie 3). Ak máte záujem o iné venovanie poprosíme vyberte produkt bambusová zubná kefka s textom na želanie a tam môžete zadať Vaše venovanie. Prosím berte ohľad na to, že miesto na kefke je obmedzené a dlhšie texty sa nemusia zmestiť alebo budú menej čitateľné.

 

Ekologická bambusová zubná kefka je vyrobená zo 100 % recyklovateľného materiálu. Jedinečné štetiny s aktívnym uhlím sú ohľaduplné k ďasnám, k zubnej sklovine a šetrným spôsobom dopomôžu k belšiemu úsmevu.

Nie je nič jednoduchšie ako byť jedinečný a ešte aj chrániť životné prostredie. Bambusová zubná kefka je ECO aj vrátane kartónového obalu. Úžastný spôsob ako sa aj maličkosťou podieľať na ochrane prírody.