KONTAKTY

PZT s.r.o.
M. R. Štefánika 1062/2
018 41 Dubnica nad Váhom
tel: +421 948 687 453
zdraveusta(a)gmail.com

NOVINKY

arr3NovinkyMilí naši zákazníci. Neviete si dať rady čo vygravírovať na bambusovú zubnú kefku? V galérii na... arr3Ekologická bambusová zubná kefkaJe také jednoduché byť výnimočný a zároveň ohľaduplný k životnému prostrediu. Stačí začať od seba...

TOVAR V AKCII

naša cena 18,20 EUR
skladom
naša cena 20,80 EUR
skladom
naša cena 7,60 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » Pre najmenších

Pre najmenších

Niet krajšej odmeny pre rodiča, ako šťastný úsmev jeho dieťaťa. Aby bol úsmev nielen krásny, ale aj zdravý, je potrebná každodenná dôsledná starostlivosť o dentálnu hygienu od prvého zúbka.

Dokážete dôsledne vyčistiť nielen svoje zuby ale aj zuby svojich detí? Najľahší spôsob je venovať deťom pozornosť a naučiť ich, že čistenie zubov patrí medzi dennú rutinu. Mnoho z nás to považuje za otravnú nutnosť, ale je potrebné venovať deťom čas, potrebnú pomoc. Nech nedoplatia pre našu lenivosť a nevšímavosť, nutnosťou návštevy stomatológa.

Produkty CURAPROX Baby pomáhajú rodičom a ich deťom zvyknúť si na pravidelné čistenie zúbkov, navyše bez plaču. Hryzadielko a prvá zubná kefka su dokonalými jemnými pomôckami, ktoré robia ústnu starostlivosť zábavnou a radostnou. Hravý prístup k starostlivosti o zúbky zaručí, že mliečne a neskôr aj dospelé zuby budú mať naozaj ten správny štart do života. Mliečne zuby pripravujú pôdu pre dospelé a majú veľký význam aj pri vývine reči, čeľuste a tváre. Mnohým problémom vieme predísť práve správnymi jemnými pomôckami. Vedeli ste, že potreba zubného strojčeka je často spôsobená nesprávnym cumlíkom? CURAPROX spolupracuje s odborníkmi, aby sme zaručili, že drobci dostanú správnu a šetrnú ústnu starostlivosť už od úplného začiatku.

 

 

 


EUR
EUR

naša cena 4,00 EUR

skladomnaša cena 5,99 EUR

skladomnaša cena 16,99 EUR

skladomnaša cena 16,99 EUR

skladom