KONTAKTY

PZT s.r.o.
M. R. Štefánika 1062/2
018 41 Dubnica nad Váhom
tel: +421 948 687 453
zdraveusta(a)gmail.com

NOVINKY

arr3Bláznivý aprílDoprava ZDARMA pri každom nákupe, platí do 5.5.2019.... arr3Niečo o nás napísaliČistenie zubov je ten najjednoduchší základ, a to pre každého bez rozdielu Sme malá spoločnosť,... arr3Ekologická bambusová zubná kefkaJe také jednoduché byť výnimočný a zároveň ohľaduplný k životnému prostrediu. Stačí začať od seba... arr3ValentínPripravujeme pre Vás valentínsku kolekciu ekologických bambusových zubných kefiek. Už len vybrať si.... arr3Vianoce sa blížiaKeďže sa nezadržateľne blíži sviatočný čas, pripravili sme pre Vás špeciálnu Vianočnú edíciu...

TOVAR V AKCII

naša cena 4,50 EUR
skladom
naša cena 4,50 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 7,60 EUR
skladom
naša cena 4,50 EUR
skladom

Úvod » Pre najmenších

Pre najmenších

Niet krajšej odmeny pre rodiča, ako šťastný úsmev jeho dieťaťa. Aby bol úsmev nielen krásny, ale aj zdravý, je potrebná každodenná dôsledná starostlivosť o dentálnu hygienu od prvého zúbka.

Dokážete dôsledne vyčistiť nielen svoje zuby ale aj zuby svojich detí? Najľahší spôsob je venovať deťom pozornosť a naučiť ich, že čistenie zubov patrí medzi dennú rutinu. Mnoho z nás to považuje za otravnú nutnosť, ale je potrebné venovať deťom čas, potrebnú pomoc. Nech nedoplatia pre našu lenivosť a nevšímavosť, nutnosťou návštevy stomatológa.

Produkty CURAPROX Baby pomáhajú rodičom a ich deťom zvyknúť si na pravidelné čistenie zúbkov, navyše bez plaču. Hryzadielko a prvá zubná kefka su dokonalými jemnými pomôckami, ktoré robia ústnu starostlivosť zábavnou a radostnou. Hravý prístup k starostlivosti o zúbky zaručí, že mliečne a neskôr aj dospelé zuby budú mať naozaj ten správny štart do života. Mliečne zuby pripravujú pôdu pre dospelé a majú veľký význam aj pri vývine reči, čeľuste a tváre. Mnohým problémom vieme predísť práve správnymi jemnými pomôckami. Vedeli ste, že potreba zubného strojčeka je často spôsobená nesprávnym cumlíkom? CURAPROX spolupracuje s odborníkmi, aby sme zaručili, že drobci dostanú správnu a šetrnú ústnu starostlivosť už od úplného začiatku.

Glister Detské zubné kefky urobia z čistenia zúkov zábavu vďaka svojim veselým, príjemným farbám a zábavným odtlačkom labiek medvedíka panda. Zaoblené mäkké štetiny a komfortná rúčka, ktorá sa deťom dobre drží a šikovne sa s ňou manévruje sú ako stvorené pre detské rúčky a ústočká. Používajte s Glister fluoridovou zubnou pastou pre deti s jahodovou príchuťou, aby si vaše deti určite získali pozitívne návyky pri každodennej starostlivosti o ústnu dutinu!

Sú bez BPA, bez PVC a bez ftalátov. Každé balenia kefiek obsahuje štyri rôznofarebné kefky. Ľahko sa držia, nešmýkajú sa. Dizajn pre jednoduché držanie

 

 

 

 


EUR
EUR

naša cena 4,00 EUR

skladomnaša cena 5,99 EUR

skladomnaša cena 16,99 EUR

skladomnaša cena 16,99 EUR

skladomnaša cena 2,70 EUR

skladomnaša cena 4,31 EUR

skladom